​Dukla vyzve v sobotu Spartu

1. 3. 2017 | Redakce

​Dukla vyzve v sobotu Spartu

Souboj klubů z „šestky“ a „sedmičky“ vždy nabídne poutavé utkání. Často v něm padá spousta branek, někdy na vítězství stačí jediný gól, byly tu ale i remízy. Jak to bude vypadat o prvním březnovém víkendu?

Dukla se střetla se Spartou od jejího návratu do elitní soutěže jedenáctkrát. Remízové zápasy z prvních sezon se proměnily většinou v prohry, ale i jednu výhru.

Průměrně v utkáních se Spartou padnou dvě branky. Výjimkou byla v posledních šesti střetnutích jednogólová výhra Dukly, kdy dal vítěznou branku Tomáš Berger.

Dukle se proti Letenským více daří na domácím hřišti. Na hřišti Generali Areny se jí gólově prosadit v samostatné české ligové soutěži ještě nepodařilo.

V 18. ligovém kole Dukla zaváhala a remizovala na domácím hřišti s Karvinou. Sparta ale přišla o všechny body na hřišti Jablonce.

Jak vidí sobotního soupeře trenér Jaroslav Hynek? „Situace ve Spartě je vzhledem k jejich výkonu těžko předvídatelná. Výsledek z Jablonce je obrovský zavádějící, Sparta utkaní mohla zvládnout. Měli na to příležitosti. Pro nás to znamená maximální soustředění. Věřím ve velmi zajímavé utkaní.


Vstupenky do sektoru hostí budou v prodeji v den utkání na pokladně č. 5. Více o vstupenkách zde.

Utkání začíná v sobotu 4. března v 18.00 hodin a vysílá ho ČT Sport.

 

Fotogalerie


Partneři klubu