FANSHOP

Už tuto sobotu. Co vás čeká a nemine?

23. 2. 2017 | Redakce

Už tuto sobotu. Co vás čeká a nemine?

Liga se minulý týden vrátila na stadiony a první soutěžní výkop v tomto roce čeká i naši Julisku. Pro diváky máme do chladného počasí připraven svařáček a zabijačkové dobroty. A to hlavní, čeká nás souboj osmé Dukly se sedmou Karvinou, a že ji máme co vracet. Přijďte náš tým povzbudit i Vy!

Stadion se pro diváky otevírá hodinu před utkáním, tedy ve 12.30 hodin.

Tribuna je stále v rekonstrukci, ale lešení se posunulo na daleko příjemnější místo. Plně k dispozici mají diváci sektor A-D. Pro diváky hostí je sektor G.

Nově mohou návštěvníci využít systém online nákupu vstupenek přes SMSTICKET.cz. Vstupenku na utkání tak každý kupující má během pár chvil ve svém mobilním zařízení a může přes pokladnu č. 6 projít rovnou na stadion. Vstupenky jsou na SMSTICKET dostupné jak v plné, tak zlevněné formě. Více zde.

Pokladna č. 6 je určena k průchodu jak pro majitele vstupenek zakoupené online nebo osobně v předprodeji, tak pro majitele klasických permanentek. Vyhnete se tak případným frontám.

Obálky na jméno a majitelé VIP vstupenek a permanentek projdou přes VIP vchod, který je nad autobusovou zastávkou Juliska.

Těšíme se na vás v sobotu 25. února 2017 od 13.30 hodin na stadionu Juliska.

 

Fotogalerie


Partneři klubu