FANSHOP

Vstupenky na Duklu pohodlněji než kdykoliv dříve

21. 2. 2017 | Redakce

Vstupenky na Duklu pohodlněji než kdykoliv dříve

Na fotbalové zápasy Dukly Praha si nově budete moci kupovat vstupenky přes portál SMSTICKET, který v online distribuci nahrazuje dosavadní Ticketportal.

Princip nákupu vstupenek přes www.smsticket.cz je naprosto jednoduchý. Stačí vstupenku koupit online a nechat si ji poslat do telefonu. Nemusíte nic tisknout, nic schovávat a pak zase hledat…

Samotný způsob platby je čistě na návštěvníkovi, který má na výběr z několika možností - kartou, rychlým převodem z internetového bankovnictví nebo PayPalem. Vstupenka následně přijde do minuty na mobilní telefon a poté už se stačí prokázat na vyhrazeném místě. Na Julisce se jedná o pokladnu číslo 6.

Postup nákupu se tedy skládá ze tří kroků:

Nákup na www.smsticket.cz -> zaslání do mobilního telefonu -> prokázání se vstupenkou v mobilu na pokladně číslo 6

„Dlouho jsme hledali způsob, jak zjednodušit nákup vstupenek na naše utkání, tak aby měl návštěvník absolutní komfort, a SMSTICKET splňuje veškeré nároky. Získání vstupenky na ligový fotbal nemůže být jednodušší – návštěvník Julisky bude mít do minuty po zaplacení vstupenku ve svém mobilu, kterou pouze ukáže u vstupu na stadion. Věříme, že tohle je jedna z cest, která může přilákat na Julisku návštěvníky, kteří ocení právě rychlost a pohodlnost nejen nákupu, ale i vstupu na samotné utkání. Do budoucna chystáme i soutěže o zajímavé ceny při nákupu online vstupenek,“ uvedl marketingový manažer Dukly Vladimír Šmíro.

 

Fotogalerie


Partneři klubu