PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý
    FANSHOP

Tisková konference před startem jarní části sezóny

14. 2. 2017 | Redakce

Tisková konference před startem jarní části sezónyV prostorách Top4Football proběhla v úterý odpoledne tradiční tisková konference před jarní částí ePojisteni.cz ligy. Na otázky přítomných novinářů odpovídal majoritní akcionář klubu Ing. Petr Paukner, výkonný řiditel Ing. Michal Šrámek, sportovní řiditel Günter Bittengel, trenér A mužstva Jaroslav Hynek a kapitán Marek Hanousek.

Jako první si vzal slovo pan Ing. Petr Paukner a objasnil veškeré dohady o spolupráci AS Trenčín. „Dlouhodobě jsem se snažil sehnat pro Duklu partnera. Jednali jsme se společností vedenou panem La Lingem z Trenčína, to jste mohli poznat podle toho, že byl do představenstva jmenován Peter Hlinka, jakožto prodloužená ruka tohoto spoluinvestora. Bohužel v posledních měsících se ukázalo, že si v některých věcech dostatečně nerozumíme, jelikož se částečně rozcházely naše představy o budoucím směřování klubu. Nakonec jsme se po vzájemné dohodě museli rozejít a Peter Hlinka na svou vlastní žádost odstoupil z představenstva a na základě jeho demise byl dozorčí radou odvolán. Moje snaha o sehnání partnera pro klub však tímto nekončí,“ ujistil přítomné novináře majoritní vlastník klubu.

Dukle se tak vrací zpět vnitřní klid. To by mělo dopomoci i jejím ambicím pro zbylou polovinu sezony. „Rádi bychom se posunuli do lepšího středu tabulky. V době zimního přestupového období došlo k několika změnám. Myslím, že to byly změny pro klub progresivní, ať z finančního, tak hráčského hlediska, a věřím, že blízká budoucnost ukáže, že to byly změny správné, uvedl výkonný ředitel klubu Ing. Michal Šrámek.

Rošádu v A mužstvu kladně okomentoval i sportovní ředitel Günter Bittengel: „V zimním období došlo k zásadnější obměně našeho kádru. Nejvíce jich bylo v ofenzivě, kde nám to na podzim trochu skřípalo, přesto že jsme v počtu zakončení dominovali. Věřím, že tímto okysličením a obměnou herních stylů, nám to tam začne padat. Zároveň si myslím, že doplnění týmu proběhlo úspěšně nejen po sportovní stránce, ale i po stránce vnitřní týmové soudržnosti.“ 

 

Fotogalerie


Partneři klubu