PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok
    FANSHOP

Představujeme posily juniorky: Fryčer a Vaida

29. 3. 2012 | Redakce

Představujeme posily juniorky: Fryčer a Vaida

V zimě získala juniorka dvě zajímavé posily. Už v přípravě oblékal dres Dukly Mike Fryčer, do minulého zápasu pak premiérově zasáhl také Shandor Vaida.

Záložník Mike Fryčer se narodil 23. září 1993, je synem bývalého hokejisty Miroslava Fryčera, který si zahrál také v zámořské NHL. Mike má i přes své mladí zkušenosti se zahraničním fotbalem, působil v německých týmech FC Augsburg 07 a naposledy v FC Königsbrunn. V Česku hrál za Baník Ostrava.

„Jedná se o hráče menší postavy. Umí dobře oběma nohama, vynikající má zvláště levačku. Mezi jeho přednosti patří dobrá kopací technika a dynamický pohyb. Herní situace vidí dobře, umí dávat kolmé přihrávky a nechybí mu tah na branku. I přes mladý věk je dobře silově vybavený. Zatím mu trochu chybí klid na míči, ale to je dané věkem,“ říká trenér Jaroslav Peřina.

Ukrajinský talent Shandor Vaida se narodil 14. prosince 1991. Na Julisku přišel z celku FK Hoverla-Zakarpatja Užhorod, který působí ve 2. ukrajinské lize. Křídelní hráč je v Dukle na jarní hostování.

„Shandor je dynamický, rychlý hráč menší postavy. Rychlostně je na tom opravdu velmi dobře a nechybí mu ani důraz v osobních soubojích. Levonohý fotbalista s dobrou individuální technikou. K jeho přednostem patří také pracovitost. Zatím mu chybí naše návyky, protože chvíli trvá, než se nový hráč zapracuje do našeho systému. Ale svou pracovitostí to poměrně rychlé dohání,“ představuje svého nového svěřence Peřina.

 

Fotogalerie


Partneři klubu