FANSHOP

Za Duklou opět do Hradce

9. 2. 2017 | Výbor Dukla Klubu

Za Duklou opět do Hradce

Zimní pauza se nezadržitelně blíží ke konci a po výsledkově povedené přípravě nastoupí obměněný kádr k prvnímu mistrovskému utkání na slavném a letitém Všesportovním stadionu v Hradci Králové, podle tvaru zdejších osvětlovacích těles familiárně nazývaném „Pod lízátky“.

Proti Votrokům se nám přitom docela daří – na podzim jsme je z Julisky vyprovodili třígólovým přídělem a i poslední klání pod lízátky skončilo jednoznačně 4:2 v náš prospěch. Chybí-li vám tedy po dlouhé zimní pauze dukelské mistrovské utkání tak, jako nám, a případně chcete-li si udělat výlet na stadion, jaký už v první lize jen tak neuvidíte, zveme vás s Dukla Klubem opět na výjezd!

Výkop zápasu je v neděli 19. února ve 14.00, odjezd z Prahy je v 11.45 od metra Černý Most – autobus zastaví přímo na výpadovce z Prahy u budovy stanice metra, kousek za zastávkou autobusů PID. Cena dopravy je 100 Kč pro člena a 150 Kč pro nečlena Dukla Klubu. Hlaste se všemi standardními cestami – prostřednictvím formuláře, přes fanklubový mail fanklub@fkdukla.cz, nebo na telefonu 775 491 191.

 

Fotogalerie


Partneři klubu