• Klub

• 11.02.2017

Nakupujete rádi online? Nyní můžete při nákupech podpořit i náš klub!

Doba se neustále zrychluje a spousta z nás hledá efektivnější způsoby řešení všedních činností. Jednou z nich jsou nákupy v prostředí domova pomocí internetu. A proč u toho ještě nepodpořit klub, který máme rádi, a ještě k tomu zcela zdarma!

Použitím lišty myGIVT!, je možné získat příspěvek pro mládež FK Dukla Praha, a to nákupem u více než než 500 e-shopů, mezi kterými figuruje například Booking, DámeJídlo, ZOOT, Košík.cz, Euronics, Kasa.cz a další.

Jak na to?

1. Před nákupem půjdete na stránky našeho klubu.
  2. Na liště, umístěné na vrchu našich webových stránek, vyberete e-shop, na kterém chcete nakoupit (aktuálně jich je přes 500)
  3. Nakoupíte, jak jste zvyklí.

To je celé! Nestojí Vás to ani korunu navíc, zatímco Dukla dostane část peněz na podporu mládeže.

Nakupovat se dá i anonymně, takže není nutné se nikam registrovat. A pokud o této možnosti řeknete i svým přátelům, pomůžete nám také!