PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Podpořte holky v cestě do Las Vegas

Proč nás podpořit?

Každý den potkáte desítky lidí. Jste jeden z mnoho. Když se ale zastavíte, můžete si všimnout, že někteří jsou smutní jiní naopak šťastní, uspěchaní nebo zpomalení, spokojení nebo nespokojení. Někteří žijí, jiní přežívají.

My patříme mezi ty, které se rozhodly ŽÍT naplno. Výlet do Las Vegas nám dá spoustu nových zkušeností, zážitků, upevní naše pouto přátelství a obohatí týmového ducha.

Jako jeden z mála týmů Evropy a jediný tým z ČR, jsme dostaly šanci reprezentovat naší zemi v zahraničí. Je to šance nejen pro nás, náš klub ale i pro naši zemi. V historii vyhrál A tým Dukly v USA fotbalový turnaj čtyřikrát. My jsme 1. DÍVČÍ tým v historii ČR, který byl na tento turnaj pozván. Chceme ukázat, že i v naší malé zemičce jsme učené ke kreativitě a odhodlaní. A rády bychom reprezentovaly nejen sebe, náš klub, ale i naši zemi.

Podpořte náš projekt a i my Vám na oplátku pošleme odměnu. Je vědecky dokázané, že průměrný člověk si denně koupí minimálně jednu věc, kterou nepotřebuje. Kolik takových věcí si koupí za 364 dní. Pojďme to změnit. Na světě jsou miliardy lidí, kteří potřebují pomoc či podporu. My jsme jedny z nich a věříme, že se mezi Vámi najdou tací, kteří mají srdce na správném místě a usnadní naše přání nám a především nejdůležitějším lidem v našich životech - našim rodičům, bez kterých by ani jedna z nás nemohla cestu do Las Vegas zaplatit a podniknout. Podpořte nás a uvidíte, že jste udělali něco, co pomohlo lidem za lepším já.

My chceme psát historii. Pomůžete nám napsat další kapitolu? VIDEO


Informace o turnaji v Las Vegas

Vše se odehraje v tréninkovém centru v Las Vegas - Bettye Wilson Soccer Complex, 7353 Eugene Ave, Las Vegas 89128

Již tradiční turnaj (začal v roce 2005) s názvem Las Vegas Mayor´s Cup International Tournament je pro lokální týmy skvělou příležitostí ukázat své schopnosti před zraky univerzitních trenérů a skautů ze západního pobřeží USA. Turnaj je jedním ze tří největších v celých Spojených státech.

Turnaje se napříč kategoriemi účastní jak lokální týmy (akademie týmů MLS), tak týmy ze zahraničí – loni to bylo celkem 70 týmů z 5-ti zemí. Pořadatel se snaží každý rok rozšiřovat právě počet zahraničních týmů, kterým dokáže nabídnout velmi dobré podmínky pro účast a zvedá tím tak celkovou prestiž turnaje.

V turnaji jsou garantována minimálně 4 utkání 11 na 11 (v případě postupů až 7 utkání), vždy 2x30 minut. Po skupinových fázích pokračuje turnaj systémem play-off. Vzhledem k délce trvání turnaje je tento počet zápasů v porovnání s podobnými turnaji velmi dobrý. Před samotným turnajem, by naše hráčky absolvovaly v místě konání soustředění s možností odehrát další utkání. Zároveň je i možnost navštívit třeba Grand Canyon a národní park Death Valley.

 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 18:00
FK Dukla Praha
FC Vysočina Jihlava