• Juniorka

• 07.02.2012

Viareggio Cup: zítra proti FC Spezia

Juniorka Dukly měla dnes na Viareggio Cupu volný den, který vyplnila tréninkem, návštěvou turnajového zápasu i taktickou přípravou.

Dnešní den provázelo velice příjemné, slunečné počasí s teplotami okolo sedmi stupňů nad nulou. Dopolední tréninková jednotka proběhla v nedaleké vesničce Piano di Mommio. Po krátkém zhodnocení včerejšího utkání se mužstvo rozdělilo na dvě skupiny. Trenér Jaroslav Peřina vedl skupinu hráčů, kteří nebyli v utkání plně vytíženi, a Jan Suchopárek se proběhl italským venkovem se skupinou hrajících.

Po obědě a krátkém odpočinku vyrazil celý tým na stadion ve Viareggiu, kde shlédl turnajové utkání mezi AS Řím a Clubem Nacionale. Ještě před večeří pak stihl krátký trénink zaměřený na lehké posilování a strečink.

Po večeři byla na programu taktická porada a předpříprava na zítřejší veledůležité utkání. Všichni v mužstvu jsou připraveni udělat maximum pro vítězství, jelikož pouze to udrží Duklu ve hře o postup ze skupiny.

Zítřejší utkání proti FC Spezia začne ve 20.30 na hlavním stadionu v La Spezia.