PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

Armádní sportovec roku 2016

27. 10. 2016 | Redakce

Armádní sportovec roku 2016

Ve středu 26. října 2016 v 18.00 hodin se v Domě armády Praha uskutečnil slavnostní večer, během kterého byli vyhlášeni nejlepší armádní sportovci roku 2016. Mezi nimi byl oceněný hráč Dukly Praha Lukáš Štetina a dlouholetý funkcionář klubu Miloslav Jícha.

Nejlepším armádním sportovcem České republiky se za letošní rok stal dvojnásobný olympijský medailista, rychlostní kanoista Josef Dostál. Za sebou nechal stříbrného bikera z Ria Jaroslava Kulhavého a veslaře Ondřeje Synka, který v Brazílii skončil třetí.

Nejlepším hráčem fotbalové Dukly byl vyhlášen stoper Lukáš Štetina. Lukáš v Dukle působí už téměř 4,5 roku, za tu dobu naskočil do 108 zápasů a vstřelil 6 branek. Od mládežnických let je součástí reprezentačních výběrů Slovenska. Dnes má za sebou i start v reprezentačním áčku.

Druhým oceněným byl sekretář klubu pan Miloslav Jícha, který byl oceněn Českým klubem fair play za celoživotní příkladnou práci pro rozvoj sportu a výchovu nových sportovních talentů.

Miloslav Jícha zastává funkci sekretáře mládeže, později tajemníka sportu Dukly Praha a nakonec sekretáře klubu od roku 1957. Je laureátem Ceny Dr. Václava Jíry z roku 2006.


Kam dál

 

Fotogalerie


Partneři klubu