• Juniorka

• 14.01.2012

Juniorka vstoupila do přípravy výhrou

Vítězstvím 2:0 skončil první přípravný zápas Juniorky proti Teplicím B. Trenér Juniorky Jaroslav Peřina zhodnotil utkání.

V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem, vytvořili jsme si tři brankové příležitosti a jednu jsme dokázali využit Farkašem. Druhý poločas začali lépe hosté, když měli tři šance, ale výborně chytající Tetour nás podržel. V závěru jsme již opět dominovali my, krásnou akci Ismaela zakončil přesným lobem Pázler. V utkání se představila posila z Burkiny Faso Ismael Ouedraogo, ktery je od ledna našim hráčem a dvěmi asistencemi ukázal svůj potenciál.

FK Dukla Praha B - FK Teplice B 2:0 (1:0)

Branky: Farkaš, Pázler

Sestava Dukla:

I. poločas: Hůla - Pospíšil, Mikula, Hrazdíra, Hanousek Matěj - Ouedraogo, Preisler, Farkaš - Pázler, Heráň, Čapek

II. poločas: Tetour - Freitinger, Fitsay, Hrazdíra, Podkul - Skála, Ouedraogo, Marič - Pázler, Kotlík, Jíra