• Klub

• 10.10.2016

Předprodej vstupenek na utkání Dukla - Liberec

V pondělí 10. října byl spuštěn předprodej vstupenek na utkání 10. kola ePojisteni.cz ligy mezi Duklou a Libercem! Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketportal nebo v Dukla klubu na adrese Podbabská 5, Praha 6 - Dejvice.

Internetový prodej

Prodej vstupenek na internetu probíhá prostřednictvím sítě Ticketportal.cz. Vstupenky lze zakoupit na internetu pouze v základní cenové nabídce.

Předprodej v Dukla klubu

Vstupenku lze zakoupit v Dukla klubu v ulici Podbabská 5, nedaleko tramvajové a autobusové zastávky Nádraží Podbaba.

Otevírací hodiny Dukla klubu:

PO: 10:00 - 15:00 (polední pauza 11,45 -12,30 hod)
ST: 13:00 - 18:00
PÁ: 10:00 - 15:00 (polední pauza 11,45 -12,30 hod)

Pokladny stadionu

V den utkání bude možné koupit vstupenky na pokladnách stadionu, které se otevřou hodinu před začátkem utkání!

PŘIPOMÍNÁME! Do středy 12. října můžete soutěžit v rámci Víkendu otců na našem facebooku o dvě vstupenky do VIP.

Jediné, co je třeba učinit k účasti v soutěži, je nahrát do komentáře na Facebooku fotografii (nejlépe v „dukláckém“ duchu) se svým tatínkem. Autor nejoriginálnějšího fota obdrží dvě VIP vstupenky na domácí zápas s Libercem a zároveň se bude moci těšit na rozhovor s výhercem, který bude umístěn na oficiálních webových stránkách a sociálních sítích Dukly.