FANSHOP

Realizační tým A mužstva má za sebou první trénink v kompletní sestavě

19. 9. 2016 | Redakce

Realizační tým A mužstva má za sebou první trénink v kompletní sestavě

Pavel Drsek se v pondělí připojil k realizačnímu týmu A mužstva a společně s Jardou Hynkem zahájil přípravu na nejbližší pohárové utkání proti Velkému Meziříčí.

Pavel Drsek začínal s fotbalem na Kladně. Nejprve jako útočník, poté stoper či střední obránce. Ligový debut zažil v Chebu. Byl u postupu Blšan do první ligy, kde se potkal s Günterem Bittengelem a Tomášem Obermajerem. „Spojení je veliké, Bíza mě dva roky vozil do Blšan, jezdil přes Kladno, kde mě vždycky nabíral,“ vzpomíná nový trenér A mužstva. Odtud jeho fotbalová kariéra pokračovala do Německa, kde si v dresu MSV Duisburg a později VfL Bochum zahrál i 1. Bundesligu. Jeden rok okusil řeckou nejvyšší fotbalovou soutěž v klubu Panionios Athens. Po návratu do Čech prošel ligovým Kladnem a nakonec Jabloncem. Fotbalovou kariéru ukončil ve střížkovské Bohemce. Jeho cesta trenérská začala v Jablonci, kde nejprve působil jako asistent trenéra Skuhravého u juniorky. V sezóně 2013/14 působil jako asistent trenéra u A týmu a poslední dva roky vedl jako hlavní trenér jabloneckou juniorku. Od minulého týdne je trenérem A mužstva Dukly.

„Nabídka Dukly mě velice potěšila a samozřejmě jsem na ni kývl. Klubová koncepce je v Dukle velmi dobře a dlouhodobě nastavená od mládeže až po áčko. Společně s Jardou Hynkem se ji budeme snažit v A mužstvu, kde je nejvíce na očích pro lidi mimo klub a zároveň celou naší republiku, dále rozvíjet. Na práci se moc těším,“ uvedl Pavel Drsek.


 

Fotogalerie


Partneři klubu