PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

V sobotu nás čeká zápas jako Brno

19. 9. 2016 | Redakce

V sobotu nás čeká zápas jako Brno

Ve druhém domácím zápase v řadě na nás čeká ambiciózní Brno. Po opravdu vydařeném derby proti Bohemce se tak fanoušci mohou těšit na dalšího atraktivního soupeře.

V minulém kole hostilo Brno nováčka z Hradce Králové a od vítězství jej dělily pouhé dvě minuty. Nakonec se oba týmy rozešli s jedním vstřeleným gólem na svém kontě. „Jsme hrozně zklamaní. Výkon nebyl ideální, ale to vedení jsme chtěli za každou cenu udržet. Zbývaly asi dvě minuty. Ze začátku zápasu jsme byli hrozně nervózní, hodně jsme kazili přihrávky, prohrávali souboje,“ litoval útočník Škoda.

Na Králově poli pravděpodobně před startem sezóny očekávali o něco lepší postavení v tabulce. Tým z moravské metropole uhrál sedm bodů a z vítězství se radoval pouze jednou, a i když stále čeká na dohrávku prvního kola proti Slávii (původní zápas se neodehrál kvůli silnému dešti), povedeným se tento vstup do sezóny nazývat nedá.

Tým trenéra Habance spoléhá především na útočníka Řezníčka na hrotu, který svým důrazem umí připravit každé obraně horké chvilky. Pod Špilberkem se v létě poměrně výrazně posilovalo. Kromě Litsingiho, Vraštila, nebo Kijanskase přivítali naši sobotní soupeři největší posilu v podobě navrátilce Jana Poláka. Naopak z Brna pryč si to zamířili Malík, Buchta, Keresteš nebo Zoubele.

Vítězství 4:1 v derby proti Bohemians samo o sobě působí jako nejlepší možná pozvánka na příští duel. Navíc se ligový fotbal vrátí na Julisku až za 3 týdny, proto by byla velká škoda nechat si tento zápas ujít.

 

Fotogalerie


Partneři klubu