• Klub

• 16.09.2016

Ministerstvo obrany zahájilo opravu střechy západní tribuny

V nynějších dnech byly zahájeny stavební práce na střeše západní tribuny stadionu Juliska. Stávající krytina bude nahrazena novým trapézovým plechem oboustranně opatřeným nátěrem v odstínu původní barvy.

„V areálu začala rekonstrukce střechy, kterou Ministerstvo obrany na tento rok plánovalo. Jsme si vědomi toho, že to do jisté míry naruší komfort diváků při sledování domácích zápasů, což nás netěší. Proto se snažíme ve spolupráci se stavbyvedoucím vytvořit harmonogram prací, který by co nejméně zasáhl naše diváky, aby sledovací podmínky byly přijatelné,“ uvedl výkonný ředitel klubu Ing. Michal Šrámek.

O průběhu rekonstrukce a jednotlivých omezeních budeme diváky informovat před každým domácím utkáním, prostřednictvím našich webových stránek a sociálních sítí.

„Víme, že určitá omezení rekonstrukce přinese, ale uděláme vše pro to, aby to bylo v co nejmenší míře. Všem děkujeme za pochopení,“ dodává Šrámek.

Aktuální výhled na hřiště z prostoru VIP salónku.

Uzavřené sektory a schody tribuny, označené červenou barvou.