• A-tým

• 06.09.2016

Dukla jedná o složení nového realizačního týmu

Po odchodu trenérského tria Jaroslav Šilhavý, Jiří Chytrý, Milan Veselý začala Dukla jednat o složení nového realizačního týmu.

„Dočasně mužstvo povede asistent trenéra Jaroslav Hynek se zbytkem realizačního týmu. Na post trenéra brankářů se vrátil Tomáš Obermajer, který do teď vedl brankářskou školu Dukly Praha,“ uvedl pro klubové stránky výkonný ředitel klubu, Ing. Michal Šrámek.

Jak už slova pana Šrámka napovídají, Jiří Chytrý a Milan Veselý následovali Jaroslava Šilhavého do pražské Slavie.

O složení nového realizačního týmu Dukla jedná. „Dnes začínáme pracovat na příchodu nového trenéra. Chceme přivést někoho, kdo by byl vhodný pro naši klubovou filosofii a započatou práci z minulých let," dodává Šrámek.