FANSHOP

V neděli hrajeme s Hradcem Králové

13. 8. 2016 | Redakce

V neděli hrajeme s Hradcem Králové

Staronový člen nevyšší fotbalové soutěže přicestuje na Julisku už v neděli 14. srpna 2016. Od 17 hodin poměříme své síly s týmem z Hradce Králové, s kterým od našeho postupu zpět do první ligy máme stoprocentní bilanci.

Hradec v prvním kole narazil na jiný pražský celek, vršovické Bohemians Praha 1905. A postaral se o pořádné překvapení, když po nerozhodném poločase 0:0, nasázel „Klokanům“ tři branky a odvezl si plný počet bodů.

Ve druhém kole přivítal na svém dočasném domácím hřišti v Mladé Boleslavi tým Jablonce. Dvoubrankové vedení severočechů se Hradci podařilo snížit 5 minut před koncem řádné hrací doby, ale na výhru už nedosáhl.

„Hradec se v prvních dvou kolech prezentoval sympaticky. Na Bohemce dokázal zvítězit 3:0. Proti Jablonci, byť prohráli, v závěru dokázali hosty zatlačit a sahali po vyrovnání. Dá se říct, že týmy, které postoupí z druhé ligy, bývají konsolidované a plné elánu, takže nás rozhodně nečeká jednoduchý zápas,“ uvedl na adresu soupeře Jaroslav Šilhavý.

V rámci první ligy se novodobá Dukla střetla s hradeckými Votroky šestkrát a pokaždé dokázala vytěžit plný počet bodů. Stoprocentní bilanci dokazuje i velmi jednoznačné skóre vzájemných zápasů 15:2 ve prospěch dejvického celku.

Poslední utkání soupeře

FC Hradec Králové - FK Jablonec 1:2 (0:1)

Branky: 85. Mareš - 36. Mehanovič, 50. Beneš.
Rozhodčí: Zelinka - Pelikán, Myška.
ŽK: Plašil - Wágner.
Diváci: 1 086.

FC Hradec Králové: Ottmar - Holeš, Chleboun, Plašil, Mudra - P. Černý (84. M. Černý), Schwarz (62. Mareš) - Martan, Vlkanova (58. Trubač), Malinský - Pázler. Trenéři: Frimmel a Pilný.

FK Jablonec: Valeš - Kouřil, Pernica, Beneš - Nový, Trávník (88. Bazal), Hübschman, Jiráček, Hybš - Mehanovič (65. Kubista), Wágner (80. Doležal). Trenér: Frťala.

Poslední vzájemné utkání

FK Dukla Praha - FC Hradec Králové 1:0 (1:0)

Branka: 10. Beauguel.
Rozhodčí: Nenadál - Kordula, Hock.
ŽK: Marek Hanousek, Matěj Hanousek, Jan Blažek. - P. Dvořák.
Diváci: 1538.

FK Dukla Praha: F. Rada - Karavajev, Štetina, Polom, Matěj Hanousek - Považanec, Gedeon, Marek Hanousek (72. Jan Blažek) - Čajič (85. Kluk), Beauguel, Jakub Mareš (88. Jeřábek). Trenér: Kozel.

FC Hradec Králové: T. Koubek - Holeš, Križko, Chleboun, Nosek (78. Tito) - P. Černý - Malinský (57. Halilovič), Trubač, Štípek - P. Dvořák - Vaněček (71. Petrus). Trenér: Barborík.

 

Fotogalerie


Partneři klubu