FANSHOP

Organizační informace k utkání s Hradcem Králové

12. 8. 2016 | Redakce

Organizační informace k utkání s Hradcem Králové

V rámci 3. kola ePojisteni.cz mohou návštěvníci očekávat několik změn. Zvýhodněné vstupné pro válečné veterány, nový vchod pro permanentkáře a nezapomeňme na Billiball.

Váleční veteráni jen za 50 Kč

Již od následujícího utkání mají váleční veteráni vstupenku jen za 50 Kč. Usilovně pracujeme na tom, aby tuto výhodnou slevu měli i další skupiny spadající pod Ministerstvo obrany. Nárok na vstupné se uplatňuje platným průkazem. Na jeden průkaz lze koupit maximálně 3 vstupenky.

Nový vchod pro permanentkáře

V rámci zrychlení průchodu na stadion budou mí držitelé permanentek svůj vlastní vchod a to vedle pokladny číslo 6, která bude sloužit pouze jako vchod pro permanentkáře. Volný vchod vedle zastávky MHD Juliska bude stále sloužit pro jednorázové volné, VIP, SKY box vstupenky a VIP a SKY box permanentky.

Billiball

Jak již bylo zmíněno v předchozím článku, po celou dobu před utkáním a během poločasové přestávky si budete moci zahrát společenskou hru Billiball. Hra je zcela zdarma. Hřiště bude opět umístěno, při pohledu ze shora, pod tribunou na tartanu v pravé části hřiště.

Dukláček

A připomínáme zejména rodičům a jejich dětem, pro které jsme v Hlasateli z Julisky připravili „dětskou“ stránku. Každé dítě si bude moci během utkání dojít do Fanshopu pro razítko. Za takto označené stránky z 5 různých utkání bude pro něj připraven DÁREK v podobě klubového suvenýru, poukazu na občerstvení apod. Dárky budou k vyzvednutí opět ve stánku našeho Fanshopu.

 

Fotogalerie


Partneři klubu