• Fanoušci

• 09.08.2016

S Dukla Klubem do dálek – letos místo Ostravy Karviná!

Jak jistě víte, po pěti desetiletích opustil Baník Ostrava nejvyšší fotbalovou soutěž. Ta však neopustila Slezsko, neboť se z FNL do nejvyšší soutěže propracoval MFK OKD Karviná.

Po rozloučení s Bazaly a návštěvě vynovených Vítkovic tak máme možnost shlédnout první ligu na dalším místě tohoto kraje, tentokrát na úplně novém stadionu v Karviné.

Vynovený je také kádr našeho A-týmu v čele s novým trenérem a kapitánem -a to je další důvod zajet se na tento zápas podívat. A pro ty, které spíše než historická Karviná zajímá jenom to, jak si odtud Dukla odveze tři ligové body, nabízí Dukla Klub tradiční výjezd.

Výkop zápasu je v sobotu 20. srpna v 16.00, odjezd z Prahy je proto již ráno v 10.00 od stanice metra Opatov (sraz v 9.45). Bližší podrobnosti sdělíme přihlášeným včas, cena dopravy je každopádně 500 Kč pro člena a 600 Kč pro nečlena Dukla Klubu.

Hlaste se přes webový formulář nebo přes fanklubový mail – fanklub@fkdukla.cz.

Výbor Dukla Klubu