FANSHOP

U16: Sobotní zápas s Ústím a nedělní zápas v Táboře jsme zvládli vítězně

2. 8. 2016 | Redakce

U16: Sobotní zápas s Ústím a nedělní zápas v Táboře jsme zvládli vítězně

Ve dvou víkendových zápasech jsme byli velmi produktivní, zároveň nám však zápasy ukázaly nedostatky v naší defenzívě.

FK Dukla Praha U16 - FK Baník Sokolov U16 4:2 (0:1) - Memoriál Vlastislava Marečka

Branky: 42. Jarovský (Dostál, Novotný) PK, 45. Watkins (Urban, Březina), 59. Dostál (Janků, Jarovský), 70. Dostál (Březina).

Sestava: Sokolov: Absolín, Březina, Bican, Futinec, Mihálik, Kozel, Urban, Novotný, Watkins, Jarovský, Janků, Havlíček, Dostál, Hodek.


FC MAS Táborsko - FK Dukla Praha U16 2:5 (0:2)

Branky: 20. Mládek (Dostál, Jelínek), 21. Hodek (Peake, Zacharchenko), 43. Hodek (Zacharchenko), 55. Dostál (Novotný, Mládek), 62. Levý (Janků, Mládek).

Sestava: Přibyl, Hodek, Březina, Havlíček, Peake, Levý, Zacharchenko, Jeřábek, Mládek, Dostál, Jelínek, Bican, Novák, Watkins, Janků.

Hodnocení trenéra Tomáše Kulvajta: "V obou utkáních jsme postupně protočili všechny zdravé hráče týmu. V týdnu jsme se věnovali součinnosti v ofenzívě. Klukům se dařilo tréninkové podněty přenést do obou zápasů velmi dobře za což byli odměněni devíti brankami. Zároveň nám zápasy odkryly nedostatky, na které se zaměříme v průběhu dalších týdnů."


Memoriál Vlastislava Marečka

Memoriál Vlastislava Marečka je tradiční a velmi úspěšný turnaj sportovních center mládeže ročníků U16 a U17, který je pořádán jako vzpomínka na skvělého člověka a trenéra českých juniorských reprezentačních výběrů, ale poté i ligových klubů Zlína, či Teplic.

V osmi základních skupinách se mezi sebou o konečné prvenství utká kolem 40 týmů. Na jaře se v semifinálových skupinách utká vždy 8 týmů, z nichž pouze vítěz postoupí do republikového finále.

 

Fotogalerie


Partneři klubu