PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma
    FANSHOP

Ženy absolvovaly zátěžové testy na FTVS

2. 8. 2016 | Redakce

Ženy absolvovaly zátěžové testy na FTVS

První srpnový den byl pro naše ženy ve znamení zátěžových testů, které probíhaly na pražské fakultě FTVS. Jednalo se o vůbec první organizované zátěžové měření pod záštitou KFŽ. Děvčata postupně absolvovala testy posturální stability, maximální síly, svalové síly stehenních svalů a vytrvalosti na běžeckém páse. Zároveň byla po celou dobu pod dohledem člena laboratoře sportovní motoriky Pavla Hráského.

„Jsem velice rád, že testy absolvoval celý kádr kromě dlouhodobě zraněné Fojtíkové a trojice ve složení Čížková, Dvorská, Mikešová plnící si reprezentační povinnosti. Ta děvčata, která jsem osobně viděl v akci, přistupovala k testům velice zodpovědně a doufám, že výsledky mi potvrdí, že to takto pojal celý tým“, zhodnotil celou akci hlavní trenér Jan Vetyška.

 

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu