FANSHOP

Ženy sehrají v úterý utkání s Vietnamem

16. 7. 2016 | Redakce

Ženy sehrají v úterý utkání s Vietnamem

Divizní stadion Českého Brodu bude v úterní podvečer svědkem prvního přípravného utkání našich žen proti reprezentaci žen Vietnamu.

Ženská reprezentace Vietnamu je v Praze na herním soustředění od 4. do 20. července. Celá příprava v Čechách je poslední prověrkou před asijským šampionátem. V aktuálním žebříčku FIFA jí patří 34. místo. Na tour v Evropě si Vietnamky zahrály proti bundesligové Jeně 2:2 a s pražskou Spartou prohrály 1:3. Další utkání s Viktorií Plzeň sehrají v neděli 17. 7. v Kaznějově. Generálku před odletem z České republiky sehrají proti Dukle.

Pro naše holky to bude po týdnu přípravy první zápas. V sestavě se objeví několik nových jmen, která to k nám do nové sezóny přišla zkusit. Trenér Jan Vetyška bude mít k dispozici na tento zápas téměř kompletní kádr.

Utkání se hraje v úterý 19. 7. od 18:30 v Českém Brodě (Sokolská 895, Český Brod, 282 01). Všechny fanoušky Dukly zveme na tento prestižní mezistátní duel do ochozů českobrodského stadionu. Vstupné je zdarma. Kdo nedorazí přímo na stadion, může utkání sledovat v textovém online přenosu. (onlajny.com)

 

Fotogalerie


Partneři klubu