• Klub

• 12.07.2016

Permanentky zadara mají své výherce

S Ondrou Vrzalem jsme se vydali za výherci naší soutěže o permanentku zadara. Této akce se mohl účastnit každý, kdo si objednal celosezonní permici do 10. července. Tím byl automaticky zařazen do slosování, které proběhlo o den později.

Šťastným výhercem soutěže se stal Milan Novotný mladší z pražských Stodůlek. Zjistili jsme, že jde o jednoho z vůbec nejvěrnějších fanoušků Dukly, který společně se svým otcem chodili pravidelně na každý zápas jejich oblíbeného týmu i v časech, kdy nehrál v nejvyšší soutěži. Na základě toho zjištění jsme se rozhodli darovat druhou permici i otci Milanu Novotnému staršímu.

Milan Novotný starší vyprávěl o svém dlouhodobém vztahu k Dukle „ Nedávno jsem počítal, že Dukle fandím již přes 50 let. Se synem pravidelně navštěvujeme všechny zápasy i před lety ve druhé lize.“ V podzimní části nejvyšší soutěže čeká Duklu na Julisce opravdu nabitý program. Z toho důvodu jsme se nemohli nezeptat, na který ze zápasů se oba Novotní nejvíce těší „Jednoznačně na utkání se Spartou, protože doufáme, že se jí pomstíme za nespravedlivou jarní porážku. Poté i další pražská derby se Slavíí i Bohemmkou bývají zajímavá.“

Na závěr nezapomněli hráčům A týmu i celé Dukle popřát do nové sezony“ Nejdůležitější ze všeho je zdraví, z toho důvodu ho přejeme hráčům co možná nejvíce.“