• A-tým

• 08.07.2016

Po sérii druholigových soupeřů čeká Duklu německý Hallecher FC

Fotbalisté Dukly zamíří v sobotu 9. července k přátelskému utkání do Německa, kde se střetnou s třetiligovým týmem Hallescher FC. Pro Pražany to bude poslední přípravný zápas před odjezdem na rakouské soustředění.

Německý soupeř zatím odehrál v rámci přípravy 6 přípravných utkání v nichž zaznamenal bilanci 5 výher a jedné porážky. Prozatím jediným přemožitelem Hallecheru FC v průběhu letošního přípravného období se stal SG Union Sandersdorf, který dokázal zvítězit 1:0.

Hallescher FC je německý třetiligový klub z sasko-anhaltského města Halle an der Saale. Stadionem je Erdgas Sportpar.
Největším úspěchem Halle bylo třetí místo v nejvyšší východoněmecké fotbalové soutěži NDR Oberliga a následná kvalifikace v Poháru UEFA v sezoně 1970/1971.

V sezoně 2015/2016 obsadil se ziskem 48 bodů třináctou příčku.