• A-tým

• 07.07.2016

Třetí soupeř na rakouském soustředění potvrzen. Utkáme se s Krasnodarem!

Na soustředění v Horním Rakousku, konkrétně v městečku Hinterstoder, odjede A-mužstvo za necelý týden. Hrát bude tři přátelská utkání. Prvním a zároveň dnes definitivně potvrzeným soupeřem je ruský tým FC Krasnodar.

Dukla se na soustředění potká hned se třemi předními evropskými kluby. Je to ruský FC Krasnodar, maďarský VSE Soproni a anglický Norwich City FC.

FC Krasnodar je ruský fotbalový klub sídlící ve městě Krasnodar. Své domácí zápasy hraje na Kubáň stadion.
Nejvyšší ruskou fotbalovou soutěž hraje Krasnodar od roku 2011. Jeho největším dosavadním úspěchem je 3. místo v této soutěži v sezóně 2014/2015 a postup ze základní skupiny Evropské ligy v sezóně 2015/16.

VSE Soproni je maďarský klub z města Sopron, který hraje druhou nejvyšší maďarskou soutěž. Své domácí zápasy hraje na Soproni Városi Stadion.
Jeho největším úspěchem je vítězství v Maďarském poháru v roce 2005. Ve stejném roce byl účastníkem kvalifikace poháru UEFA. Účastnil se i UEFA Intertoto Cupu v letech 2004 a 2006.
V poslední sezoně skončil na 12. místě se ziskem 33 bodů.

Norwich City FC je anglický klub z jihovýchodního Norwiche. Domácím stadionem je Carrow Road.
Největšími úspěchy klubu jsou dvě vítězství ve Football League Cup v sezonách 1961/62 a 1984/85.
V loňské sezoně obsadil Norwih City v Premiere League 19., tedy sestupovou, příčku a v nastávajícím soutěžním ročníku si zahraje v druhé nejvyšší anglické soutěži The Championship.

Termíny utkání

15. 7. 2016 FC Krasnodar - FK Dukla Praha
18. 7. 2016 VSE Soproni - FK Dukla Praha

20. 7. 2016 Norwich City FC - FK Dukla Praha

Časy a místa budou upřesněny.