PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer

Změny v kádru A-mužstva

1. 7. 2016 | Redakce

Změny v kádru A-mužstva

Ke dni 30. 6. končí smlouvy hned několika hráčům Dukly. Vzhledem k těmto změnám přinášíme přehled toho nejdůležitějšího, co se týká aktuálních změn v kádru.

Dnešním dnem skončila smlouva Jakubu Marešovi. O podobě jeho dalšího případného působení se nyní jedná.

Smlouva dnešním dnem skončila také Kasparsu Gorkšsovi.

Z hostování se do svých klubů vrátili Michal Breznaník a Václav Vašíček

Pavel Čapek začne v pondělí přípravu s FK Viktorií Žižkov. Ondřej Brejcha a Ladislav Vopat nadále pokračují v přípravě s A-týmem.

David Bezdička zahájil přípravu s týmem FK Baník Sokolov. Michal Schindler by měl zahájit přípravu s Loko Vltavín.

Nicolas Šumský, který měl s Duklou smlouvu pouze z důvodu jeho působení na farmě v Benešově, opouští klub po vypršení kontraktu a zahajuje přípravu s týmem MFK Frýdek-Místek.

Tomáš Borek, Jan Šimůnek a Martin Vlček s týmem nadále trénují a o jejich dalším působení se jedná.

Dnes v 17:00
SK Líšeň