Tomáš Berger se stane hráčem Bohemians Praha 1905

28. 6. 2016 | Redakce

Tomáš Berger se stane hráčem Bohemians Praha 1905

Jak už bylo avizováno, Tomášovi Bergerovi končí v Dukle k 30. červnu smlouva, kterou se bohužel rozhodl neprodloužit. Na novém angažmá se domluvil s Bohemians Praha 1905.

Známé jméno, svérázný styl úpravy zápasového dresu, nejlepší střelec loňské sezony a nejdéle hrající člen A-mužstva v novodobé historii Dukly Praha. Tomáš Berger bude na Julisce chybět. 

Svou smlouvu se rozhodl po jedenácti letech na Julisce neprodloužit a od července se stane hráčem Bohemians Praha 1905, kde se upsal na 2 roky. 

Přejeme mu hodně úspěchů jak v novém angažmá, tak v osobním životě.


Tomáš Berger

Narozen: 22. 8. 1985
Ligové bilance: 114 startů, 22 branek

Svou fotbalovou kariéru započal ve Švýcarsku. Po návratu do Čech začal hrát ve Spartě, prošel hostováním v Meteoru, Brandýse nad Labem, Sokolu Ovčáry až se v roce 2004 vrátil do Sparty B. Ale nenastupoval, a tak odešel do Dukly, kde se tehdy hrál pražský přebor. V roce 2009 ale získala Dukla druholigovou licenci a v roce 2011 s ní vybojoval postup do nejvyšší soutěže. Od té doby působí na Julisce vyjma půlročního angažmá ve Viktorce Plzeň, s kterou si zahrál předkola Evropské ligy. Nyní Tomáš na Dukle končí. Vídat se s ním budeme v dresu vršovické Bohemky.

 

Fotogalerie


Partneři klubu