PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka

Druhým týmem, který prověří naše hráče, je Varnsdorf!

27. 6. 2016 | Redakce

Druhým týmem, který prověří naše hráče, je Varnsdorf!

Po sobotním vítězství proti Pardubicím přichází na řadu druhé přátelské utkání. Ve středu 29. června nastoupí hráči A-mužstva Dukly Praha proti druholigovému FK Varnsdorf. Výkop je v 15 hodin na hřišti v Roudnici nad Labem.

Varnsdorf hraje už šestým rokem druhou nejvyšší fotbalovou soutěž. Tým vede od jara trenér Roman Veselý. Pod jeho taktovkou obsadil Varnsdorf v loňské sezoně celkové 9. místo.

Přípravu zahájil severočeský celek v pondělí 27. června a utkání s Duklou bude pro něj první prověrkou.

Zápas se odehraje ve středu 29. června od 15 hodin na hřišti v Roudnici nad Labem.

Kdo by se na utkání rád projel veřejnou dopravou, doporučujeme využit vlakové spojení. Nádraží je od hřiště vzdáleno pouze přes řeku a cesta trvá z Masarykova nádraží cca 50 minut.

Dnes v 10:15
FK Dukla Praha