• A-tým

• 24.06.2016

V Rakousku Dukla narazí na anglický Norwich FC!

Vedení Dukly potvrzuje dva ze tří soupeřů pro rakouské soustředění v Hinterstoderu. Dukla se 18. července střetne s druholigovým maďarským týmem Soproni VSE. Generálku před ligou sehraje 20. července s již bývalým účastníkem anglické Premiere League, Norwich City FC.

Soproni VSE je maďarský klub z města Sopron, který hraje druhou nejvyšší maďarskou soutěž. Své domácí zápasy hraje na Soproni Városi Stadion.
Jeho největším úspěchem je vítězství v Maďarském poháru v roce 2005. Ve stejném roce byl účastníkem kvalifikace poháru UEFA. Účastnil se i UEFA Intertoto Cupu v letech 2004 a 2006.
V poslední sezoně skončil na 12. místě se ziskem 33 bodů.

Norwich City FC je anglický klub z jihovýchodního Norwiche. Domácím stadionem je Carrow Road.
Největšími úspěchy klubu jsou dvě vítězství ve Football League Cup v sezonách 1961/62 a 1984/85.
V loňské sezoně obsadil Norwih City v Premiere League 19., tedy sestupovou, příčku a v nastávajícím soutěžním ročníku si zahraje v druhé nejvyšší anglické soutěži The Championship.

Termíny utkání

18. 7. 2016 Soproni VSE - FK Dukla Praha
20. 7. 2016 Norwich City FC - FK Dukla Praha

Časy a místa budou upřesněny.