PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

Dukla se zúčastní mezinárodního mládežnického turnaje All Stars Cup 2016

15. 6. 2016 | Redakce

Dukla se zúčastní mezinárodního mládežnického turnaje All Stars Cup 2016

Ve dnech 17. - 19. června se v areálu SK Slavia Praha uskuteční již osmý ročník mezinárodního juniorského turnaje ALL STARS CUP. Třídenního zápolení mužstev U16 se zúčastní kromě pěti českých týmů i velice silné zastoupení špičkových zahraničních klubů.

Po boku dalších čtyř českých týmů (SK Slavia Praha, Bohemians Praha 1905, FC Zbrojovka Brno, FC Viktoria Plzeň), se na hřištích v okolí Edenu představí mužstvo Dukly ročníku 2000 vedené trenérem Richardem Polákem. Kromě již zmíněných českých konkurentů, se turnaje zúčastní i zástupci významných klubů nejen z Evropy. Od pátku tak budou například k vidění mládežnické týmy FC Porto, Interu Milán, mexického Chivas Guadalajara, AS Trečína nebo FC Dinama Minsk

Na každý z týmů čeká bez ohledu na výsledky celkem devět zápasů rovnoměrně rozložených do tří hracích dnů, které budou sehrány na dvou fotbalových hřištích v tréninkovém centru SK Slavia Praha. Stalo se už pravidlem, že zápas o třetí místo a finále společně s celkovým zakončením turnaje proběhnou v Eden Aréně. Tímto dostávají mladí fotbalisté jedinečnou možnost zahrát si na stejném stadionu, který souží například fotbalové reprezentaci nebo jako domácí hřiště Slavie Praha.

Herní časy FK Dukla Praha v pátek 17.6. :

14:40 Zaglebie Lubin

16:00 Bohemians Praha 1905

17:20 Inter Milán

 

Fotogalerie


Partneři klubu