PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

Dívky z Dukly WU9 bez zraněné jedničky týmu daly v Chuchli jen 3 góly

11. 6. 2016 | Redakce

Dívky z Dukly WU9 bez zraněné jedničky týmu daly v Chuchli jen 3 góly

V pátek začalo mistrovství Evropy a nejmladší fotbalistky sehrály předposlední mistrovské utkání v Pražské Chuchli. Tým hned v úvodu zasáhla zpráva o velkém oslabení, kdy se ve škole zranila jednička týmu Adélka. Dnes tedy zápis začínáme přáním brzkého uzdravení.

Diváci a rodiče si již zvykly na to, že naše hráčky začnou utkání velmi dobře a nakonec je zradí to, že se těžko vyrovnávají se ztrátou vedení, nebo inkasovanými brankami. Tentokráte tomu bylo jinak. Do zápasu jsme vstoupili velmi laxně a spíš jsme se dohadovali, kde kdo má stát a kdo udělal chybu. V našem týmu nastoupily pouze 3 dívky ročníku 2007 a tak bylo utkání hodně v režii mladších dívek.

První naší trefu jsme zaznamenali právě díky důrazu Gabči Sobotkové (2008), která se nejlépe zorientovala před bránou soupeře. Byla to taková malá náplast na to, že si kluci s námi dělali co chtěli. Velmi dobře se jim dařilo kombinovat i přecházet technickými kličkami přes obránce Dukly. V naší brance se tentokráte vystřídaly dvě hráčky a obě chytaly velmi dobře. Anežka i Viki si zaslouží velkou pochvalu.

V úvodu jsme napsali, že konec byl tentokráte lepší než začátek. Předcházela tomu ale třetí čtvrtina, kterou odseděla na lavičce Hanka Makovičová. Nekamarádské chování trenér musel potrestat a tak si hodnou chvilku poseděla na trávníku. Nakonec se však do zápasu vrátila a hlad, který tak dostala po zmíněné absenci se projevil mnohem větším nasazením. Přidal se k ní celý tým a tak Dukla odehrála úplně jinou čtvrtinu než tři předchozí. Kluci najednou neprocházeli přes naše fotbalistky tak snadno a dostali jsme se do celé řady šancí. Nakonec se právě Hanka dokázala prosadit a hned 2 krát úspěšně zakončit. Zápas nakonec skončil 15:3 pro Chuchli.

Hodnocení trenéra: „Únava a to jak fyzická, tak psychická. Jinak se naše představení nedá popsat. Dívky mají za sebou velmi velké zlepšení a super výkony, ale moc dobře vnímají, že letos mnohokrát prohrály. Je těžké je povzbuzovat a motivovat a absence nebo zranění nám moc nepomáhají. V pondělí nás čeká poslední mistrovské utkání. Pak již jen 2 hrací akce a prázdninový odpočinek. Doufám, že se nám alespoň na jedné z akcí povede uspět. Dívky by si to za odvedenou práci zasloužily. “

 

Fotogalerie


Partneři klubu