• WU11

• 31.05.2016

WU11: Mimoni byli v Klánovicích

V poslední květnový pátek cestovala starší přípravka do Klánovic, kde se náš tým scházel, jak kdo zvládnul projet Prahou. Byl to snad ještě větší boj než samotné utkání, přesto další zápas proti klukům mají děvčata za sebou.

FK Klánovice – FK Dukla Praha 25:1

Branka Dukly: Bartůňková

Sestava Dukla Praha:
Kanzelsbergerová, Kupková, Köhlerová, Dostálová, Šebrlová, Šilhavá, Dilworth, Rothbauerová, Bartůňková, Cyrani

Blížila se pomalu 17. hodina a zdaleka ne všichni byli na místě. Těsně před utkáním se sešli zbylí členové týmu. Dlouhá cesta a hned se šlo na hřiště. Zápas probíhal zejména pod taktovkou domácích, přesto si naše hráčky vytvořily plno šancí. Do velkého množství se dostala Kačka Šebrlová, bohužel pro ni byl brankář vždy na správném místě. O jedinou branku se postala Niky Bartůňková, která v zápase měla také větší množství šancí.

Utkání bylo opět těžké z udržení pozornosti, protože děvčata si musela několikrát vytahovat míč ze sítě, přesto hrála až do konce a stále měla chuť jít na hřiště. Další utkání sehrajeme o víkendu ve Strašnicích.