• Klub

• 11.05.2016

Cena dr. Jíry pro předsedu dozorčí rady FK Dukla Praha a. s. Jiřího Blažka

Jako každý rok i letos předala FAČR ceny dr. Václava Jíry. Z Dukly Praha si plaketu odnesl Jiří Blažek, předseda dozorčí rady FK Dukla Praha a. s a předseda spolku Fotbalového klubu Dukla Praha.

Jiří Blažek v letech 1983 až 1997 vykonával funkci vedoucího A dorostu ve fotbalovém klubu FK Dukla Praha a.s. a byl tak jedním z těch, kteří udržovali jméno slavného klubu na fotbalové mapě. V roce 1998 stál u zrodu občanského sdružení FK Dukla Praha, které působilo jako pokračovatel Dukly na Julisce. V roce 2007 byl velmi aktivní při vzniku profesionálního klubu a od roku 2007 do 2014 vykonával funkci vedoucího A mužstva ve druhé a později v první lize. V současnosti je předsedou dozorčí rady FK Dukla Praha a.s. a předsedou spolku Fotbalového klubu Dukla Praha.