Marek Hanousek: „My jsme jim ten jeden bod přímo darovali."

1. 5. 2016 | Redakce

Marek Hanousek: „My jsme jim ten jeden bod přímo darovali.”

Sám Marek Hanousek to přiznává, že má takovýchto ztracených utkání až po krk. Poněkolikáté v sezoně přišla Dukla v závěru o dvoubrankové vedení a kapitán Dukly společně s týmem marně hledají recept, jak tomuto podivuhodnému jevu zamezit.

Dnes to byla opět velká ztráta…
Je to samozřejmě velká ztráta. Příbram není vůbec v pohodě, neví, co má hrát, hledá svoji tvář a tím že hraje o záchranu, tak to na ní hodně dolehlo. My jsme jim ten jeden bod přímo darovali.

Tento výsledek se velmi podobá tomu, který jste uhráli v Boleslavi…
Tuto sezónu je to pro nás asi pošesté…Pořád se to opakuje a není žádné zlepšení. Vnímáme to, snažíme se na tom zapracovat, ale to se vůbec nedaří. Vždy dostaneme nějaký hloupý gól a od toho se to odvíjí.

Jak si viděl tu situaci při vyrovnávacím gólu?
Hráč soupeře tam byl na malém vápně, tak jsem chtěl míč zablokovat, aby se mu nepovedlo odcentrovat před bránu, což by bylo hodně nepříjemné. Bohužel jsem to zblokoval do brány. Už máme takovýchto zvláštních obdržených gólů až po krk.

Čím si vysvětluješ takovéto závěry, ve kterých ztrácíte body?
Kdybychom to věděli, tak bychom to nějakým způsobem změnili. Ty zápasy jsou pořád stejné. Dostaneme se do vedení a soupeř začne v posledních 15 minutách nakopávat míče, dá na hrot ještě stopera a my nejsme schopný si s tím vůbec poradit. Hasíme to vždy na poslední chvíli a strachujeme se, že přijdeme o vítězství. 

 

Fotogalerie


Partneři klubu