• Klub

• 31.03.2016

Odneste si vzpomínku z pražského derby Dukla - Slavia v podobě fotografie!

Zelená je (se) tráva… Jaro klepe na dveře, vše se obléká do nového kabátu, tak proč ho „nezvěčnit“ hned v prvních dnech a rovnou na fotbalovém zápase? FK Dukla Praha si pro všechny fanoušky, kteří najdou cestu na stadion Juliska v neděli 3. dubna 2016 v 15.00 hodin, kdy začíná malé pražské derby proti Slavii, připravila ve spolupráci se společností Fotonaut zábavnou FOTOBUDKU!

Co to je fotobudka a co umí?

Fotonaut fotobudka je malá moderně vypadající „krabička“, žádné obrovské monstrum. Jen čistý design, profesionální fotografie a okamžitý tisk.

Vyfotí vás v zábavném prostředí, s rekvizitami, s medvědem Julisákem, samotné nebo ve skupinkách, bavící se a pózující.
Hned na místě také tiskne ty nejkvalitnější fotografie, které si můžete hned odnést. Všechny fotografie také budou do druhého dne ke stažení na klubovém Facebooku.

Kdy a kde se můžete nechat vyfotit?

Fotonaut fotobudka bude k dispozici od otevření stadionu v 13.30 hod., po celý zápas a po jeho skončení ještě dalších 45 minut.

Naleznete ji v horní části tribuny mezi fanshopem a stánky s občerstvením.

A jak to bude vypadat?