S Dukla Klubem do města automobilů

30. 3. 2016 | Redakce

S Dukla Klubem do města automobilů

Po reprezentační pauze pokračuje i ligový kolotoč a týden po domácím derby se Slavií vyráží dukelské barvy do Mladé Boleslavi. Ta je teď sice asi ve větší euforii ze semifinále hokejové extraligy, to se však do výkopu utkání s Duklou může snadno změnit – přeci jenom, v Synot lize drží modrobílí třetí místo a přestože se jejich gólostroj na jaře poněkud zpomalil, pořád jde o mužstvo s nejvyšším počtem vstřelených branek v aktuální sezóně.

My proti nim na Julisce uhráli po smolné penaltě ze závěru utkání remízu 1:1, loni se nám však podařilo odvézt si právě z jejich hřiště všechny tři body po kiksu jejich tehdejšího brankáře Hrušky z prvních minut utkání, který ztrestal Jean-David Beauguel. Tím jsme ukončili sérii proher a prolomili prokletí boleslavského stadionu. 

Pojďme našim klukům pomoct v tom, aby vítězná série boleslavských výjezdů bylo co nejdelší!

Výkop zápasu je v sobotu 9. dubna v 18.00, odjezd z Prahy je v 16.30 od metra Černý Most – autobus zastaví přímo na výpadovce z Prahy u budovy stanice metra, kousek za zastávkou autobusů PID. Cena dopravy je 100 Kč pro člena a 150 Kč pro nečlena Dukla Klubu. Hlaste se všemi standardními cestami – prostřednictvím formuláře, přes fanklubový mail fanklub@fkdukla.cz, nebo na telefonu 775 491 191.

Výbor Dukla Klubu

 

Fotogalerie


Partneři klubu