PORTRÉTY Z JULISKYVojtěch Hadaščok
    FANSHOP

Souboj plejerů startuje! Nominujte hráče Dukly Praha do dovednostních soutěží

16. 3. 2016 | Redakce

Souboj plejerů startuje! Nominujte hráče Dukly Praha do dovednostních soutěží

Tušíte, který ligový hráč se pyšní nejtvrdší střelou? Jaký fotbalista je nejrychlejší s míčem mezi kužely? Který brankář si nejlépe poradí s přímými kopy? Zajímá vás, jak by dopadli naši hráči v konfrontaci s ostatními v lize? Odpovědi na tyto otázky vám už tento měsíc dá další díl projektu Souboj plejerů.

V úterý se na oficiálních webových stránkách synotliga.cz spustilo hlasování fanoušků, kteří z nominací jednotlivých klubů vyberou finalisty do čtyř disciplín.

Jaké disciplíny to jsou? Tvrdost a přesnost střely, rychlostní slalom či zneškodňování přímých kopů. Složení elitního týmu SYNOT ligy mají ve svých rukách fanoušci české nejvyšší soutěže. 

„Souboj plejerů je tak trochu dárkem pro fotbalové příznivce, kteří mají příležitost vidět v atraktivních disciplínách ligové hvězdy. Věřím, že se do hlasování zapojí a následně si užijí výstupy, které pro ně ze samotného finále chystáme,“ řekl Daniel Hajný, ředitel komunikace profesionálních soutěží.

Jak budou jednotlivé disciplíny probíhat? Přesnost střelby. Tedy deset kopů na břevno branky. 
Tvrdost střely. Speciální radar změří projektily vybraných hráčů. Slalom s míčem. Kličkování mezi kužely na čas. A přímé kopy. Brankáři tváří v tvář střelcům.

Hlasování probíhá do čtvrtka na oficiální webu SYNOT ligy. 

Samotný event se uskuteční 22. března nedaleko Prahy. 

„Přiznávám, že na tenhle projekt se celý tým SYNOT ligy maximálně těší. Vidět ligové hráče, kteří se poměřují v dovednostních disciplínách, je skvělá věc. Už teď mohu slíbit, že chystáme pro veřejnost řadu atraktivních videí a výstupů,“ dodal Daniel Hajný.
 

Fotogalerie


Partneři klubu