• A-tým

• 02.03.2016

Ve čtvrtek nastoupí Dukla v rámci MOL Cupu proti Jablonci

Čtvrtfinálové utkání MOL Cupu se odehraje ve čtvrtek 3. března 2016 od 16.00 hod. na stadionu Na Julisce. Po vítězství v osmifinále nad druholigovým FK Ústí nad Labem, přivítáme na domácím hřišti FK Jablonec.

Cesta severočeského týmu do čtvrtfinále Českého poháru začala na půdě druholigového Vyšehradu. Vzájemný duel skončil vítězstvím Jablonce 2:0. V osmifinále na ně čekal další druholigový celek, Frýdek-Místek. V obou utkáních Jablonec potvrdil roli favorita a porazil svého soupeře 2:0 a 3:0.

V lize Severočeši nasbírali od začátku jarní části sezony 6 bodů. Na domácí půdě porazili Vysočinu Jihlava i Zbrojovku Brno. Vítězně nevyšli z podještědského derby, kde se ze zisku tří bodů radoval Liberec.

V ligové tabulce figurují na šesté příčce se ziskem 26 bodů.

Pohárové utkání začíná ve čtvrtek 3. března 2016 od 16.00 hod. Stadion je pro veřejnost otevřen od 15.00 hod.

Vstupenky si můžete zakoupit online v síti Ticketportal, v předprodeji v Dukla klubu v ulici Podbabská nebo před utkáním na pokladnách stadionu.

Držitelé PERMANENTNÍCH VSTUPENEK a KARET DUKLA KLUBU mají vstup ZDARMA.

Čtvrtfinále Mol Cupu je tady

Už jen osm celků je ve hře o vítězství v MOL Cup. Který z nich pozvedne pohár pro vítěze?

Zveřejnil(a) MOL Cup dne 29. únor 2016