• A-tým

• 19.02.2016

Jan Juroška obleče v jarní části sezony dres FC MAS Táborsko

Vedení FK Dukla Praha oznámilo další změnu v kádru A-mužstva. Na půlroční hostování odchází pravý bek Jan Juroška. V jarní části sezony bude nastupovat na hřišti druholigového FC MAS Táborsko.

Jan Juroška

Narozen: 2. 3. 1993
Ligová bilance: 11 startů, 1 branka

Jan Juroška pochází z Prostřední Bečvy, kde začínal i s fotbalem. Mládežnickými týmy prošel v Baníku Ostrava. Do Dukly přišel v létě 2012. Rok a půl nastupoval za tým juniorky, kde se stal jednou z opor. Ne náhodou byl přizván v zimě 2013 do přípravy s A-mužstvem, kde se prosadil a zůstal. Svůj debut v první lize zažil na hřišti Bohemians Praha 1905, kde si pár minut po svém nástupu a za nepříznivého stavu 3:0 připsal asistenci a gól. Celkově v dresu Dukly odehrál 11 zápasů a vstřelil 1 branku. V létě 2015 odešel na půlroční hostování do druholigového týmu FK Varnsdorf, kde zasáhl do 11 zápasů a vstřelil 1 branku. Zimní přípravu 2016 strávil opět v Dukle, odkud po něm sáhlo druholigové FC MAS Táborsko, které se stane na jarní část sezony jeho novým domovem.