Novoroční setkání bývalých hráčů a funkcionářů

2. 2. 2016 | Redakce

Novoroční setkání bývalých hráčů a funkcionářů

V pondělí dne 1. února 2016 se v klubovně fotbalového klubu FK Dukla Praha na stadionu na Julisce uskutečnilo v novém roce první setkání bývalých hráčů a funkcionářů.

Z hráčů se setkání zúčastnili: Jan Brumovský, Jiří Čadek, Jan Fiala, Josef Jelínek, oslavenec, který dne 9. 1. oslavil 75 let, Dušan Kabát, František Knebort, Karel Knesl, Rudolf Kučera, Josef Nedorost, Ivan Novák, Petr Rada, JUDr. Václav Samek, František Smolík, Jiří Svoboda, Vladimír Táborský, Josef Vacenovský, Ivo Urban a PaedDr. Ivo Viktor.

Příjemného setkání se zúčastnili i bývalí a současní funkcionáři našeho fotbalového klubu: Jiří Blažek, František Haltuf, Tomáš Hubáček, Miloslav Jícha, Rudolf Kocek, Ing. Miroslav Mück, Jindřich Nejezchleba, Ivo Niederle, MUDr. Vojtěch Suchan a MUDr. Hubert Topinka, syn legendárního lékaře našeho A-mužstva.

Jako hosté se zúčastnili: Vlado Miko, dvojnásobný mistr Evropy ve stolním tenisu, Aleš Pivoda, redaktor a spisovatel a Milan Svatonský, otec bývalého hráče FK Dukla Praha.

Po vzájemném přivítání a pozdravení všichni jmenovaní uctili památku "minutou ticha" zemřelého bývalého hráče a někteří svého bývalého spoluhráče Ivana Bilského († 22. 1. - 61 let) a zemřelého bývalého dlouholetého trenéra našich žákovských družstev Františka Brožka († 23. 1. - 90 let).

Bylo to odpoledne plné historek a krásných vzpomínek. Všichni zúčastnění se již těší na příští týden, na jarní premiéru Synot ligy proti Slovanu Liberec.

 

Fotogalerie


Partneři klubu