• U17

• 02.02.2016

U17: Dva zápasy proti starším dorostencům jsme zvládli vítězně.

Ve čtvrtek jsme si přípravu zpestřili vlakovým výjezdem do Roudnice nad Labem, v neděli jsme pak nastoupili proti Fotbalové Akademii Praha v posledním utkání skupiny zimního turnaje.

SK Roudnice nad Labem U19 - FK Dukla Praha U17 1:3 (0:1)

Branky: 52. Šmalcl, 69. Bannykh, 88. Bažo.
FK Dukla Praha: Roub - Stýblo (60. Bell), Kysela (45. Šmalcl), Mašek (70. Kysela), Bell (30. Hamborský) - Kocourek (60. Bannykh ), Palivec (30. Bělíček), Bannykh (45. Palivec) - Bažo (25. Kubů), Kott (60. Šolaja), Šolaja (45. Bažo).

FK Dukla Praha U17 - FA Praha U19 4:2 (1:2)

Branky: 38. Bělíček (Kubů, Kysela), 72. Šolaja (Bannykh, Palivec), 73. Kubů (Bělíček), 84. Kott.
FK Dukla Praha: Roub - Mruvčincký (45. Hamborský), Kysela, Šmalcl, Bell - Palivec (25. Bannykh), Kott (45. Palivec), Bělíček (75. Bažo) - Bažo (65. Kott), Kubů, Šolaja.

Tomáš Kulvajt: "Celozápasovou převahu proti roudnické U19 jsme nedokázali přetavit ve výraznější brankový rozdíl. Přestože jsme inkasovali ze standardní situace a první poločas prohráli, vytvořili jsme si velké množství šancí po rychlých akcích. Ty jsme dokázali proměnit až ve druhém poločase. Z celkového počtu 36 zakončení jsme však vytěžili jen tři branky a z tohoto pohledu jsme zápas měli zvládnout mnohem lépe.
Nedělní zápas proti FA Praha měl opačný průběh. Dlouho nám trvalo, než jsme se dostali do herního tempa a jen díky nepřesné koncovce střížkovských jsme prohrávali v poločase jen o jednu branku. Druhý poločas jsme již zvládli mnohem lépe a postupně jsme přebrali kontrolu nad utkáním. Dvěma rychlými brankami v rozmezí jedné minuty jsme skóre otočili a v 84. minutě jsme ještě jednu branku přidali. Vítězstvím jsme si tak zajistili účast ve finálové skupině turnaje."