• A-tým

• 13.01.2016

Klub potvrzuje další přestup. Novou posilou je Lukáš Hroššo.

Slovenský brankář, který je odchovancem FC Nitry, kde odchytal většinu utkání své kariéry, přichází na přestup z klubu FC Slovan Liberec, kde působil poslední dvě a půl sezony.

Lukáš Hroššo

Narozen: 19. 04. 1987
Ligová bilance (CZ): 20 zápasů, 7 vychytaných nul
Ligová bilance (SK): 134 zápasů, 39 vychytaných nul

Do mužského fotbalu Lukáš vešel v klubu FC Nitra. Od sezony 2007/2008, až na půlroční hostování v roce 2011, odchytal za svůj klub 129 zápasů v nejvyšší slovenské fotbalové soutěži a 2 zápasy v kvalifikaci o Evropskou ligu. Na hostování tehdy odešel do ŠK Slovanu Bratislava, kde strávil pouze podzimní část sezony a odchytal 16 zápasů, z toho 4 v Evropské lize. V roce 2013 přestoupil do FC Slovanu Liberec. Ačkoliv první sezonu plnil spíše úlohu brankářské dvojky, v loňské sezoně odchytal téměř celou jarní část sezony včetně utkání Evropské ligy. Hrdinou se stal v Poháru České pošty, když ve finálovém penaltovém rozstřelu vychytal Liberci pohár.