PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

Přípravu zahájily všechny kategorie žáků

15. 1. 2016 | Redakce

Přípravu zahájily všechny kategorie žáků

Obě kategorie starších žáků zahájily v pondělí zimní přípravu. Během dvou měsíců odjedou na čtyřdenní prožitkové soustředění do Žacléře a dvoudenní pobyt v Ostravě, kde mimo dvou přátelských utkání navštíví například muzeum ve Vítkovicích. Mladší žáci zahájili přípravu o dva dny později. Stejně jako starší žáci stráví tři dny v Žacléři a v březnu je čeká tradiční soustředění v Luhačovicích.

Termíny přípravných utkání U15

16. 01. Turnaj Kladno
20. - 24. 01. Prožitkové soustředění Žacléř, Areál Bret
30. 01. PU: 1.FK Příbram (11,15; Juliska)
31. 01. PU: FK Tempo Praha U17 (čas a místo bude upřesněno)
06. 02. PU: FC Hradec Králové (10,00; Juliska)
10. 02. PU: AC Sparta Praha (16,30; Juliska)
12. - 14. 02. Výjezd do Ostravy (utkání s FC Baník Ostrava a MFK Vítkovice)
20. 02. PU: FK Pardubice (10,00; Juliska)
21. 02. PU: FK Tempo Praha (10,00; Juliska)
27. 02. PU: FK Mladá Boleslav (10,00; Juliska)
28. 02. PU: FK Čáslav (10,00; Juliska)
02. 03. PU: SK Slavia Praha (16,00; Juliska)
05. 03. PU: FC Slovan Havlíčkův Brod (10,00; Juliska)
12. 03. zahájení mistrovské soutěže
16. 03. PU: Bohemians Praha 1905 (17,00; Kačerov)
23. 03. PU: SK Hanácká Slavia Kroměříž (15,30; Juliska)

Termíny přípravných utkání U14

20. - 24. 01. Prožitkové soustředění Žacléř, Areál Bret
30. 01. PU: MFK Vítkovice (9,30; Juliska)
31. 01. PU: AC Sparta Praha (10,00; Juliska)
03. 02. PU: FK Viktoria Žižkov (17,30; Juliska)
06. 02. PU: FC Hradec Králové (11,45; Juliska)
12. - 14. 02. Výjezd do Ostravy (utkání s FC Baník Ostrava a MFK Vítkovice)
17. 02. PU: SFC Opava (16,00; Juliska)
20. 02. PU: FK Pardubice (11,45; Juliska)
27. 02. PU: FK Mladá Boleslav (11,45; Juliska)
28. 02. PU: FK Čáslav (11,45; Juliska)
02. 03. PU: SK Slavia Praha (17,30; Juliska)
05. 03. PU: FC Slovan Havlíčkův Brod (11,45; Juliska)
PU: FC Baník Ostrava (15,00; Juliska)
12. 03. Zahájení mistrovské soutěže

Termíny přípravných utkání U13

17.-20. 01. zimní soustředění Žacléř (PU: FK Baumit Jablonec)
24. 01. PU: FC Tempo Praha a SK Dynamo České Budějovice (Tempo UMT (?))
29. 01. PU: FC Viktoria Plzeň (Plzeň UMT)
07. 02. PU: FC Pardubice a FC Hradec Králové (Pardubice UMT)
14. 02. PU: SK Slovan Liberec a FK Mladá Boleslav (Boleslav UMT)
21. 02. PU: FC MAS Táborsko (Juliska UMT)
23. 02. PU: AC Sparta Praha (Juliska UMT)
27. 02. PU: Bohemians 1905 a FK Příbram
12. 03. PU: FK Viktoria Žižkov (Juliska UMT)
20.-23. 03. herní soustředění Luhačovice (PU: FK AS Trenčín, FC Fastav Zlín a FC Slovácko)
29. 03. PU: SK Slavia Praha (Juliska UMT)

Termíny přípravných utkání U12

17. 01. PU: FK Jablonec 11:30 (Jablonec UMT)
24. 01. PU: FC Tempo Praha + SK Dynamo České Budějovice (?) (Tempo UMT (?))
29. 01. PU: FC Viktoria Plzeň 10:00 (Plzeň UMT)
07. 02. PU: FC Hradec Králové + FK Pardubice 10:00 a 11:15 (Pardubice UMT)
14. 02. PU: FK Mladá Boleslav + FC Slovan Liberec 11:15 a 12:30 (Boleslav UMT)
21. 02. PU: FC MAS Táborsko 15:30 (Juliska UMT)
24. 02. PU: AC Sparta Praha 16:30 (Juliska UMT)
27. 02. PU: Bohemians Praha 1905 + 1.FK Příbram (?) 
06. 03. PU: FK Viktoria Žižkov 11:45 (Juliska UMT)
20.-23. 03. herní soustředění Luhačovice (PU: FK AS Trenčín, FC Fastav Zlín a FC Slovácko)
30. 03. PU: Slavia Praha 16:30 (Juliska UMT)

 

Fotogalerie


Partneři klubu