• Dětský domov Dolní Počernice

• 03.12.2015

Dorostenci U16 vás srdečně zvou na “Vánoční trhy v Dolních Počernicích“

Ač to za oknem příliš nevypadá, máme tu Advent, čas klidu, rozjímání a radosti. Mladší dorostenci se v tomto období rozhodli podpořit Dětský domov v Dolních Počernicích a pomoci, co jim síly stačily, s výrobou předmětů s vánoční tématikou na „Vánoční prodejní výstavu“.

V restauraci Léta Páně v Dolních Počernicích si budete moci zakoupit výrobky dětí z dětského domova, s kterými jim pomáhali kluci z kategorie U16. Výrobky tak často získali vínově žluté zabarvení, motivy fotbalového míče či loga našeho klubu.

Zároveň ve spolupráci s dětmi z dětského domova vznikly jmenovky s motivem „Vánočního stromu přání“, který společně nakreslili. Tyto jmenovky bude možné zakoupit na vánočních trzích. Celý výtěžek z jejich prodeje poputuje Dětskému domovu.

Vánoční trhy se konají tuto sobotu 5. prosince v Dolních Počernicích. (mapa)

13,00 - 18,00 Vánoční inspirace a výtvarné dílny

13,00 - 17:30 Výstava betlémů