• U15

• 02.12.2015

Starší žáci U15 postoupili do finále halového turnaje České Republiky

V kvalifikační skupině, která se hrála v Kladně, naše patnáctka porazila všech pět protivníků včetně favorizované Sparty a postupuje do halového finále České Republiky v Třebíči.

Výsledky zápasů skupiny

FK Dukla Praha U15 - SK Kladno 4:1
Branky: Dostál, Podzimek, Hodek, Peake.

FK Dukla Praha U15 - FK Teplice 8:3
Branky: Dostál 3, Březina, Neruda, Hodek, Matoušek, Kozel.

FK Dukla Praha U15 - FK Ústí n.L. 5:2
Branky: Matoušek, Kozel, Podzimek, Dostál.

FK Dukla Praha U15 - AC Sparta Praha 6:5
Branky: Kozel, Dostál, Březina, Hodek, Peake, vlastní.

FK Dukla Praha U15 - FC MAS Táborsko 9:3
Branky: Dostál 3, Hodek, kozel, Březina, Podzimek, vlastní, Matoušek.

Sestava pro všechna utkání

Šerák - Mentberger, Matoušek, Peake, Březina, Urban, Hodek, Dostál, Podzimek, Kozel, Neruda.

Hodnocení trenéra

Tomáš Večeřa: "Vstup do turnaje proti domácímu Kladnu nám vyšel dokonale a po dobrém výkonu jsme získali první tři body. V dalším zápase jsme narazili na Teplice, do poloviny utkání to byl vyrovnaný zápas, jak na skóre, tak na předvedenou hru. Od stavu 4:3 v náš prospěch nás Teplice začaly tlačit, ale my jsme vyráželi do úspěšně řešených rychlých brejků, z čehož pramenilo naše vysoké vítězství 8:3. Ústí bylo pro nás jako vždy nepříjemný soupeř, a i když se jednalo o náš nejslabší herní výkon, dokázali jsme i toto střetnutí soudržností a bojovností vyhrát. V předposledním kole jsme si to o postup rozdali se Spartou. Zpočátku byl favorit důraznější i produktivní a brzy vedl o tři branky. Naše kolektivní síla, presink a též kvalita ve finální části nám umožnila potřetí během turnaje otočit výsledek a zajistit si tak postup do finále hraného příští týden v Třebíči. V posledním utkání jsme si s chutí zahráli a potvrdili tak zasloužený postup."