PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Farma a hráči na hostování

4. 11. 2015 | Redakce

Farma a hráči na hostování

Benešovu se v měsíci říjnu dařilo. Třikrát si odvezl plný počet bodů ze hřiště soupeře (Brozany, Štěchovice, Kolín). Na domácím hřišti porazil Převýšov. A dvakrát remizoval doma s Táborskem a venku s Mostem. V obou případech si následně připsal i druhý bod po vyhraném penaltovém rozstřelu. Nyní je tedy na 13. místě tabulky se ziskem 21 bodů.

Ve všech utkáních se objevil Pavel Čapek, který přispěl brankou v utkání se Štěchovicemi (2:1) a v Kolíně rozhodl o vítězství Benešova, když v závěru vstřelil jedinou branku utkání. Patrik Svoboda si nezahrál pouze s Mostem a Jan Micka naskočil do utkání s Brozany a Převýšovem. Ze soupisky našeho A týmu si zahrál proti Brozanům a Kolínu i Dominik PreislerDavid Tetour vychytal nulu v utkání s Brozany a Kolínem, do branky se postavil i v utkání s Táborskem. A Róbert Kovaľ naskočil v utkání s Táborskem. Více na www.skbenesov.cz.

FK Baník Most, kde působí Patrik Gedeon, si už tak dobře nevedl. Během října se radoval z vítězství pouze jednou proti Chrudimi. Jednou remizoval s naší benešovskou farmou a čtyřikrát prohrál (Zápy, Tachov, Kolín, Králův Dvůr). Ve všech utkáních odehrál Patrik Gedeon celých 90. minut. Více na www.fkbm1909.cz.

Týmu Marka Hlinky, MFK Skalica, se nadále jako nováčkovi ve slovenské FORTUNA lize výsledkově nedaří. V říjnu Skalica odehrála čtyři utkání s MFK Ružomberok, Zemplín Michalovce, FK Senica a ŠPORT Podbrezová. Marek odehrál ve všech utkáních celých 90. minut. Navíc o reprezentační pauze sehrála přátelské utkání se Zbrojovkou Brno. Více na www.mfkskalica.sk.

Varnsdorf v říjnu odehrál celkem šest utkání. Zvítězil s Českými Budějovicemi, remizoval s Frýdkem Místkem, Hradcem Králové a Vlašimí a dvakrát prohrál (Znojmo, Opava). Honza Juroška naskočil do všech utkání mimo posledního s Vlašimí. V utkání s Hradcem Králové si připsal asistenci na první brance a poté velmi důležitou branku snižující na průběžné skóre 3:2 pro Hradec (utkání skončilo 4:4). Více na fkvarnsdorf.cz nebo fnliga.cz.

Baník Sokolov společně s Bidjem Manziou dvakrát remizoval (Třinec, Ústí n/L) a jednou zvítězil s druhým týmem Sigmy Olomouc. Bidje zasáhl do utkání s Třincem a Ústím n/L, ale tentokrát se mu brankově prosadit nepodařilo. Více na www.fksokolov.cz a fnliga.cz.
 

Fotogalerie


Partneři klubu