• A-tým

• 03.07.2012

Ve čtvrtek čeká Duklu Perleťový pohár v Žirovnici

P R A H A - Nejstaršího fotbalového turnaje na českém území se ve čtvrtek zúčastní Dukla Praha. Perleťový pohár se odehraje na stadionu Budín v Žirovnici, kam se na 79. ročník sjedou slavné týmy.

5. července v Žirovnici kromě Dukly nastoupí ještě celky Bohemians 1905, který obhajuje prvenství, Dukla Banská Bystrica, s níž se A mužstvo střetlo v zimní přípravě (v generálce na start nejvyšší soutěže vyhráli svěřenci trenéra Kozla 3:1), a Viktoria Žižkov, jež stejně jako Bohemians sestoupila letos do druhé ligy.

Program začíná ve 13 hodin semifinálovým zápasem Bohemians 1905 – Viktoria Žižkov. Po krátké pauze bude následovat druhé semifinále Dukla Praha – Dukla Banská Bystrica, začít má přibližně ve 14.30 hodin. Pak hráči dostanou půlhodinovou pauzu, po níž odstartuje zápas o třetí místo. V 18 hodin začne finále.

Zápasy se budou hrát na 2 x 40 minut. Vstupné je 120 a 60 Kč.