• A-tým

• 28.06.2012

Duklu posílil Lukáš Štetina, slovenský reprezentant U21

P R A H A - Dukla má ve svých řadách dalšího mladého reprezentanta. Na roční hostování z Metalistu Charkov přichází slovenský stoper Lukáš Štetina, člen národního týmu U21.

„Po odchodu Ondřeje Švejdíka potřeboval první tým posilu na post středního obránce. Lukáš je mladý talentovaný slovenský reprezentant. Věříme, že dobře zapadne do našeho herního stylu a bude pro letošní ročník velkou posilou,“ říká Michal Šrámek, generální ředitel klubu.

Lukáš Štetina se narodil 28. července 1991. Do nejvyšší soutěže poprvé nakoukl v Nitře v roce 2009. V březnu 2011 si ho vyhlédl ukrajinský celek Metalist Charkov, v sezoně 2010/11 za něj ale odehrál jen dva zápasy a vrátil se na Slovensko. Na hostování ho v únoru letošního roku získal Tatran Prešov. Štetina je stabilním členem slovenské reprezentace U21.

„Česká liga je velmi kvalitní. Na působení v Dukle se moc těším a doufám, že mužstvu svými výkony pomůžu. Jsem moc rád, že jsem tady,“ uvedl Lukáš Štetina po podpisu roční smlouvy.