FANSHOP

Mladší dorostenci proti Hradci bodovali pouze v jednom případě

20. 10. 2015 | Redakce

Mladší dorostenci proti Hradci bodovali pouze v jednom případě

FK Dukla Praha U17 - FC Hradec Králové U17 3:1 (2:1)

Branky: 4. Štědrý (Bělíček), 24. Šmalcl (Palivec, Štědrý), 73. Kysela (Lauko).
FK Dukla Praha: Pakeš – Hamborský (50. Lauko), Kysela, Šmalcl, Bíba – Bělíček, Štědrý, Palivec (50. Mentberger) – Brewer (50. Kott), Kubů, Šolaja (50. Janko).

Tomáš Kulvajt: "To, co nás v předchozích zápasech míjelo, se nás tentokrát příjemně dotklo. Nedáš – dostaneš, platilo dnes více v náš prospěch. V prvním poločase se šance s pravidelností střídaly na obou stranách, nám se však dařilo je proměňovat. Dvakrát jsme dohráli do gólu rohový kop a ještě měli možnost navýšit náskok z penalty. Tu jsme bohužel neproměnili a kontaktní gól vstřelil naopak Hradec. Tomu patřil i úvod druhého poločasu. Po čtyřnásobném střídání jsme však hru postupně vyrovnali a v závěru byli aktivnější. Po dalším rohovém kopu jsme přidali potřebný třetí gól, nastřelili tyč a další dobré příležitosti zůstaly nevyužité. Proti silnému soupeři jsme tak po dobrém výkonu získali velmi cenné vítězství."

FK Dukla Praha U16 - FC Hradec Králové U16 0:3 (0:3)

Branky: 1. Ptáček, 22. a 25. Samko.
FK Dukla Praha: Nosek - Rattay (40. Ferreira), Drozd (50. Švarc), Pelc, Kadlec - Studnička, Švihálek (40. Ullman), Trávníček - Čermák, Rogers (50. Houha), Bohdan (40. Popovič).

Richard Polák: "V dnešním utkání jsme mohli vidět mnoho krásných fotbalových momentů u obou týmu, které se odehrávali ve velké intenzitě po celou dobu utkání. Nám se podařilo tohle nasazení udržet už poněkolikáté za sebou a tohle vnímáme jako náš další posun."
 

Fotogalerie


Partneři klubu