• Články žáci

• 13.10.2015

Výsledky žákovských kategorií z víkendu 10. - 11. 10. 2015

Víkendová utkání žáků se nesla na vítězné vlně. Starší žáci přivítali na domácím hřišti Jablonec. Jejich rezerva porazila Uhříněves. Mladší žáci bodovali na hřišti Kladna a jejich rezerva porazila Smíchov.

FK Dukla Praha U15 – FK Jablonec U15 4:0 (2:0)

Branky: Hodek 2x, Jarovský, Dostál.
FK Dukla Praha: Šerák - Linhart (47. Neruda), Jarovský, Březina, Verbík (53. Petrouš) - Kozel (50. Nový), Mentberger (53. Havlíček), Dostál - Podzimek (53. Ludvíček), Hodek, Matoušek.

Tomáš Večeřa: „Prvních zhruba 15 minut bylo utkání velmi vyrovnané a oba týmy mohli jít do vedení. To se nakonec podařilo nám po pěkné akci, kterou zakončoval Hody. Hosté i přesto dál dobře kombinovali, ale i my působili velmi jistě s míčem. Těsně před přestávkou se dalekonosnou střelou prosadil Bert a do kabin jsme šli s dvoubrankovým náskokem. Herní kvalitu jsme udrželi i po poločase a nepouštěli hosty do bezprostředního ohrožení. Několik střel z dálky pochytal, nebo vyrazil Šery. Opakovaně Hody a po něm Dosty zachovali klid ve svých 100% šancích - 4:0. Děkujeme hostům za velmi fotbalový dojem, který tu zanechali.“

FK Dukla Praha U14 – FK Jablonec U14 6:1 (2:0)

Branky: 1. a 35. Šátek, 46. a 60. Novotný J., 58. Ježek, 49. Kozojed
Asistence: 1. a 35. Kozojed, 49. a 60. Šebrle
FK Dukla Praha: Novotný J., Mejdr (35. Ježek), Noll, Kočí (35. Kleček), Hypius, Spáčil, Kozojed, Veleba (35. Pospíšil), Mlejnek (35. Štefan), Šátek, Šebrle.

Pavel Sedláček: „Těžký terén ruzyňského hřiště přivítal v sobotu naše a jablonecké kluky. Na pozici brankáře jsme vyzkoušeli Jindru a Štefiho a nutno říci, že oba projevili velké předpoklady pro brankářské řemeslo. V poli jsme předvedli výborný výkon zejména v prvním poločase a po zásluze vstřelili šest branek. Kluci hráli aktivně, kombinačně a dařilo se nám i proměňování příležitostí, stejně jako presink na míč a jeho odebírání. Všichni zaslouží pochvalu a speciálně oba brankáři, kteří v utkání několikrát podrželi tým. Poděkování také jabloneckým za pěknou hru a všem divákům za tradičně výbornou atmosféru. Těšíme se na další ligový test, který nás čeká příští týden v Cidlině.“

FK Dukla Praha U15 „C“ - FC Čechie Uhříněves U15 4:1 (0:1)

Branky:  53. a 57. Štefan, 44. Kožíšková, 67. Ciolek.
FK Dukla Praha: Přibyl, Ludvíček, Petrouš, Houška, Pařízek, Greguš, Ciolek, Beran, Ladislav, Štefan, Havlíček, Novák, Růžičková, Kožíšková.

Pavel Sedláček: „Celé utkání se v podstatě hrálo na soupeřově polovině za naší stálé převahy, ale přestože jsme si vytvářeli příležitosti do zakončení, nedokázali jsme rozvlnit síť. Nakonec to tedy byli hosté, kteří z ojedinělého útoku vstřelili první gól. Po poločasu jsme byli stále aktivní a poprvé jsme se radovali ve 44. minutě, kdy se prosadila Bára Kožíšková. Poté jsme přidali další tři branky a dotáhli utkání do vítězství. Děkujeme týmu Uhříněvsi za bojovný a snaživý výkon. Z našeho týmu je potřeba pochválit obě holky, které předvedly velmi pěknou hru a přinesly klukům nové prvky z ženského fotbalu. Děkujeme i fanouškům a těšíme se na další „céčkové“ utkání.“

SK Kladno U13 – FK Dukla Praha U13 1:16 (1:3)

Branky: 33., 35., 44., 44. a 45. Štěpán, 12. a 40. Zíka, 26. a 42. Teplý, 34. a 52. Lőffler, 18. Fišer, 40. Rada, 45. Ulman, 47. Novotný, 48. Hořt.
FK Dukla Praha: Ulman - Bárta, Mareš, Novotný, Štěpán, Zíka, Hořt, Málek, Komárek, Teplý, Peake, Krenciv, Korseko, Tomek, Fojt, Loffler, Dragošek, Rada, Fišer, Beznoska, Jakoubek.

Tomáš Konder: „Zápas dvou rozdílných poločasů! První půlka nebyla z naší strany herně optimální, kluci z Kladna hráli obětavě, důrazně a my jsme dělali zbytečné chyby. Měli jsme problém v mezihře a také ve finální fázi v zakončení, chyběla přesnost a celkový dojem z herního projevu nebyl vůbec dobrý. Ve druhém poločase už to byla z naší strany jednoznačná záležitost, soupeře jsme začali silně přehrávat, kluci si vytvářeli velké množství brankových příležitostí a nakonec vstřelili ve druhém poločase 13 branek.“

SK Kladno U12 - FK Dukla Praha U12 5:10 (2:7)

Branky: Mentberger 4x,  Pavlovský 2x, Hauser, Hübl, Novotný, Ungerman.
FK Dukla Praha: Sádlo, Chloupek - Hunal, Škoch, Špatenka, Hauser, Mentberger, Babka, Pavlovský, Tomeček D., Ungerman, Břeh, Novotný, Hübl, Bačinský, Procházka, Juklíček.

Jaroslav Žipaj: „V utkání s Kladnem jsme odehráli jednu výbornou 1/4, dvě velmi slušné 1/4 a jednu 1/4 na kterou bychom měli co nejdříve zapomenout - maximálně se z ní poučit. Především v I. poločase jsme byli aktivnějším a silnějším týmem na míči a některé akce byli skutečně velmi povedené. Ve II. poločase jsme bohužel v tomto duchu pokračovali už jen na jedné straně hřiště a i když jsme už nebyli tak efektivní, kluci si za předvedenou hru určitě zaslouží pochvalu. Na druhé straně hřiště jsme nezačali hrát úplně v koncentraci a o detailech naší hry lze mluvit jen stěží. Bez nich se dá herně přehrát opravdu jen málo týmů v soutěži.“

SK Čechie Smíchov U13 - FK Dukla Praha U13 „C“ 0:21 (0:11)

Branky: Ulman 6x, Beznoska 5x, Novotný 3x, Jakoubek 2x, Chloupek 2x, Divín 2x, Mareš.